Manicure Pedicure

Manicure Pedicure

Zapraszam do zapoznania się z szerokim wachlarzem zabiegów pielęgnacyjnych do dłoni i stóp. Można skorzystać z manicure/pedicure klasycznego lub w wersji deluxe(SPA) gdzie łączymy pielęgnację z regeneracją i relaksem. Wykonuję również popularny i lubiany manicure hybrydowy utrzymujący się na płytce paznokcia około 2-3 tygodnie. Dla tych, którzy marzą o długich paznokciach, lub chcą pozbyć się nawyku obgryzania w ofercie przedłużanie paznokci metodą żelową.


manicure biologicznyMANICURE BOLOGICZNY
Zabieg pielęgnujący bez stosowania cążek. Polega na nadaniu kształtu i długości płytce paznokciowej, zmiękczeniu skórek za pomocą specjalnego preparatu i ich odsunięciu za pomocą patyczka. Dłonie otrzymują porcję nawilżenia w postaci kremu do rąk, w skórki wmasowana jest oliwka. Paznokcie pokryte są odżywką.

 
 
 
 
 
 


manicure klasycznyMANICURE KLASYCZNY (CĄŻKOWY)
Zabieg rozpoczyna się od skrócenia płytki paznokciowej oraz nadania jej pożądanego kształtu. Następnie odsuwamy i wycinamy skórki narastające na paznokieć, nakładamy krem do rąk i malujemy paznokcie lakierem.

 
 
 
 
 
 
 


MANICURE HYBRYDOWY
Manicure hybrydowy to jeden z najnowszych zabiegów w stylizacji paznokci. Zabieg zdobył wielką popularność zarówno ze względu na swoją trwałość jak i efekt końcowy. Pozwala cieszyć sie pięknym kolorem przez 2-3 tygodnie oraz nadaje paznokciom piękny połysk. Lakiery hybrydowe mają konsystencję żelową (stąd inna ich nazwa to lakierożele), która wykazuje wspaniałą przyczepność do płytki paznokcia. Lakier hybrydowy nałożony na paznokcie utwardzany jest w lampie UV.

 
 
 


SPA MANICURE
Zabieg pielęgnujący, odżywczy i relaksujący. Jest to manicure klasyczny wzbogacony o wykonanie na dłoniach peelingu, masażu oraz nałożeniu maski regenerującej. Zabieg kończy się pomalowaniem paznokci.


PEDICURE FREZARKOWY
Zabieg pielęgnacji stóp polegający na nadaniu odpowiedniej długości i kształtu płytce paznokciowej, odsunięciu/wycięciu skórek oraz zlikwidowaniu zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki. Dzięki odpowiednio dobranym frezom podeszwa stóp staje się gładka i bardziej miękka. Wykonuję masaż stóp stosując odpowiedni krem, na paznokcie nakładam lakier do paznokci.


SPA PEDICURE
Zabieg łączący w sobie pielęgnację i relaks. Obejmuje on skrócenie płytki paznokcia, odsunięcie i wycięcie skórek oraz likwidację zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki. Na stopach wykonaywany jest peeling, masaż na specjalistycznym kremie oraz nakładana jest maska do stóp, którą dobieram w zależności od potrzeb, np. odżywcza. Paznokcie maluję lakierem.


PEDICURE MINI
Zabieg obejmuje skrócenie i nadanie kształtu paznokciom, odsunięcie i wycięcie skórek oraz pomalowanie paznokci.


PEDICURE FREZARKOWY HYBRYDOWY
Zabieg obejmuje pedicure frezarkowy. Lakier do paznokci zostaje zastąpiony lakierem hybrydowym, który utrzymuje się na płytce około 2-3 tygodni.

Do góry