Pierwsza Wizyta

Pierwsza wizytaMoja pierwsza wizyta u Ciebie w domu to przede wszystkim czas na to abyśmy się poznały.
Dla mnie ważne będzie aby dowiedzieć się jakie są Twoje oczekiwania, jakie problemy kosmetyczne i jakich oczekujesz efektów po zabiegach. Wspólnie wypełnimy kartę klienta dotyczącą między innymi dotychczasowego sposobu pielęgnacji czy rodzaju skóry. Pozwoli nam to wykluczyć ewentualne przeciwwskazania i ustalić odpowiedni rodzaj zabiegów. Po przeprowadzeniu wywiadu zaproponuję najbardziej adekwatne zabiegi oraz podam ich przybliżony czas trwania oraz cenę. Następnie przygotuję stanowisko pracy (rozłożę łożko kosmetyczne, kosmetyki) i przejdziemy do wykonywania zabiegu.

Przed wizytą…
Przed moją wizytą ubierz się wygodnie, tak by czuć się swobodnie. Pamiętaj o tym, że to będzie czas na Twój relaks i wypoczynek i zadbaj o swój komfort. Możesz wziąć ciepły prysznic, który pozwoli 'zmyć' trudy całego dnia czy przygotować ulubiony koc do przykrycia.

Miejsce zabiegu…
W miejscu, w którym będę wykonywać zabieg potrzebny będzie dostęp do prądu i ciepłej bierzącej wody oraz miejsce na rozłożenie stołu do masażu, który przywożę ze sobą (zabiegi na twarz i ciało). Do manicure potrzebny będzie stół i dwa krzesła, do pedicure dwa krzesła lub krzesło dla mnie a wygodny fotel dla Ciebie.

Do zabiegów stosuję kosmetyki renomowanych firm pochądzące tylko od oficjalnych dystrybutorów.
Akcesoria i narzędia po zakończeniu zabiegu poddawane są dezynfekcji i sterylizacji zgodnie z wymogami sanitarnymi.

Do góry