O mnie

Nazywam się Małgorzata Lisik (Szyczewska). Od 10 lat pracuję jako kosmetolog. Ukończyłam Policealne Studium Kosmetyczne Anieli Goc w Poznaniu oraz Kosmetologię na  Akademii Medycznej w Bydgoszczy.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w gabinetach kosmetycznych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Kwalifikacje podnoszę biorąc udział w szkoleniach i sympozjach.

W moim życiu udało mi się połączyć pasję z pracą zawodową, dzięki czemu zabiegi wykonywane są profesjonalnie i z sercem. Najwyższy poziom zabiegów owocuje zadowoleniem moich klientek i stale rosnącą ich liczbą, a mnie daje prawdziwą satysfakcję z wykonywanej pracy.

Do każdego zabiegu podchodzę indywidualnie dostosowując go do potrzeb i oczekiwań klientki. Dzięki rozszerzającej się ofercie zabiegów mogę zagwarantować kompleksową pielęgnację twarzy i ciała.

Mój pomysł na mobilny gabinet to odpowiedź na zainteresowanie klientek oraz na dzisiejszy styl życia. Ofertę kieruję do wszystkich, którzy bardziej od gabinetu cenią sobie zacisze własnego domu jak również do tych, którym brak czasu lub sił utrudnia wyjście na wizytę do salonu. Jeśli jesteś zapracowaną kobietą sukcesu, mamą z małym dzieckiem, osobą starszą lub po prostu masz ochotę skorzystać z zabiegów w domu, zadzwoń i umów się na wizytę a ja z przyjemnością przyjadę do Ciebie.


Małgorzata Lisik (Szyczewska) Dyplom Akademia Medyczna

Policealne Studium Kosmetyczne Anieli Goc w Poznaniu

Mistero Milano Certyfikat - Techniki Manicure Hybrydowego

Małgorzata Lisik (Szyczewska)Certyfikat Jean D'Arcel Cosmetique

Certyfikat De Noyles

Certyfikat przedluzanie i modelowanie paznokci Neil Art

Certyfikat Radiofrekfencja Giovanni

Certyfikat Pevonia Botanica

Dyplom Matis Paris

Certyfikat Pevonia Botanica_2

Certyfikat Dyplom LNE & SPA Małgorzata Lisik

Certyfikat Bielenda Professional Małgorzata Lisik

Certyfikat Bielenda Professional Małgorzata Lisik

Do góry