Zabiegi na Twarz

zabiegi na twarz

Twarz, szyja i dekolt to nasza wizytówka i miejsca, na których najszbciej widać efekt upływającego czasu. Dzięki szerokiej ofercie zabiegów mamy możliwość dobrania indywidualnego programu pielęgnacyjnego dla każdej z Was. Można wybrać zabiegi klasyczne jak masaż czy oczyszczanie lub skorzystać między innymi z zabiegu mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego.


Masaz twarzy szyi i dekoltuMASAŻ TWARZY, SZYI DEKOLTU + MASKA KREMOWA

Klasyczny masaż relaksujący, który działa przecizmarszczkowo, dotlenia i odżywia skórę, poprawia ukrwienie, stymuluje mięśnie. Zabieg obejmuje demakijaż, peeling, masaż, maskę kremową. Zabieg można wzbogacić o maskę algową (+18zł).

 
 
 
 
 
 


Oczyszczanie manualne z masazemOCZYSZCZANIE MANUALNE Z MASAŻEM

Klasyczny zabieg oczyszczania twarzy, który pozwala odblokować pory skóry i usunąć zalegający łój i zanieczyszczenia. Aby uprzyjemnić zabieg włączyłam do niego masaż twarzy…

Zabieg oczyszczania można wzbogacić o peeling kawitacyjny (+15zł) lub maskę algową w cenie (+18zł).

 
 
 
 


Mini zabieg na twarz

MINI ZABIEG NA TWARZ

Jest to zabieg ekspresowy, który pozwoli na szbką regenerację, odświeżenie lub doda blasku przed specjalnym wyjściem. Zabieg składa się z 4 etapów: demakijaż, peeling, odpowiednio dobrana maska, krem. Zabieg można wykonać np. podczas manicure lub pedicure, dzięki czemu skracamy czas zabiegów a podwajamy efekt.

 
 
 
 
 


PEELING KAWITACYJNYPEELING KAWITACYJNY

Zabieg oczyszczania skóry bezbolesny, nieinwazyjny, bezpieczny.

Polega na oczyszczaniu porów skóry za pomocą fal ultradźwiękowych wywołujących efekt kawitacji na wilgotnej skórze. Rozpylony na skórze płyn tworzy miliony gazowych pęcherzyków, które pod wpływem drgań pękają i rozbijają martwe komórki naskórka. Po zabiegu skóra jest oczyszczona, lepiej odżywiona i ukrwiona. Zabieg ma także działanie przeciwzmarszczkowe dzięki stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. Peeling kawitacyjny to wspaniałe przygotowanie skóry do dalszych zabiegów.

Korzystny wpływ ma wykonanie sonoforezy jako uzupełnienie zabiegu. Sonoforeza to wprowadzenie substancji odżywczych wgłąb skóry za pomocą ultradźwiękow. Oczyszczona skóra lepiej przyjmie składniki aktywne z nakładanych preparatów a efekty zabiegów będą bardziej widoczne i utrzymają się na dłużej.

Wkazania

Zanieczyszczone i rozszerzone pory, drobne zmarszczki, suchość skóry, odbudowa kolagenu, płytkie blizny.

Przeciwwskazania

Ciąża, nowotwór w trakcie i po leczeniu, epilepsja, ciężki stan ogólny, stany gorączkowe, cukrzyca, rany i skaleczenia, obecność ciał obcych w organizmie (rozrusznik serca).


MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWAMIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Zabieg mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie wykonywany jest z wykorzystaniem ściernej głowicy pokrytej mikrokryształkami diamentu oraz pompy ssącej odprowadzającej martwy naskórek. Podczas zabiegu ścierana jest wierzchnia warstwa komórek naskórka, powoduje to z kolei szybszą prolifrację nowych komórek i regenerację skóry. Siła zabiegu dobierana jest indywidualnie do każdego klienta i jego typu skóry, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny i w pełni kontrolowany. Mokrodermabrazja jest zabiegiem przynoszącym wspaniałe rezultaty i jednocześnie zalicza się ją do zabiegów delikatnych, bezpiecznych nawet dla wrażliwej cery. Zabieg nie powoduje podrażnień, uczuleń, nie wyłącza z życia codziennego. Mikrodermabrazja regeneruje skórę, likwiduje drobne zmarszczki i płytkie blizny, rozjaśnia przebarwienia, eliminuje szorstkość i suchość skóry.

Wskazania

Przebarwienia, zmarszczki, zanieczyszczona cera, suchość skóry, rozszerzone pory, płytkie blizny.

Rezultaty

Wygładzenie skóry, redukcja zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, redukcja zaskórników i zwężenie porów skóry, poprawa jędrności poprzez stymulację kolagenu i elastyny, lepsze ukrwienie i odżywienie skóry, większa przenikliwość składników aktywnych ze stosowanych preparatów.

Przeciwwskazania

Trądzik (różowaty, krostkowy, ropowiczy),  przerwana ciągłość skóry, zakażenie bakteryjne (liszajec zakaźny, figówka gronkowcowa), zakażenia grzybicze, zakażenia wirusowe, opryszczka, brodawki, nowotwory skóry, znamiona, terapia przeciwtrądzikowa Roaccutane (pochodna wit.A) zaleca się zrobić minimum 3 miesięczną przerwę, zabiegi chirurgiczne na twarzy (odczekać do 2 miesiący),  skłonność do bliznowacenia,  stany gorączkowe, ostre stany zapalne skóra powiek.


MEZOTERAPIA BEZIGŁOWAMEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Wykorzystanie zjawiska elektroporacji w kosmetyce pozwoliło na stworzenie alternatywy dla mezoterapii mikroigłowej. Celem zabiegu jest wtłoczenie do tkanek substancji odżywczych dobranych do danej cery i problemu. Dzięki wykorzystani fal elektromagnetycznych składniki odzywcze wchłaniają się dużo lepiej i szybciej niż podczas zawykłej aplikacji.

Elektroporacja to proces zachodzący w błonie komórkowej. Na skutek działania pola elektrycznego w błonie powstają odwracalne zmiany – tworzą się mikrokanaliki umożliwiające przenikanie substancji aktywnych wgłąb skóry. Zabieg jest bezbolesny, nie powoduje podrażnień. Efekt zabiegu to regeneracja skóry, ujędrnienie, poprawa owalu twarzy i kolorytu skóry, redukcja drobnych zmarszczek.

Wkazania

Suchość skóry, utrata elastyczności, zmarszczki.

Przeciwwskazania

Rozrusznik serca, metalowe elementy w organizmie, ciąża, epilepsja, stany zapalne skóry, nadwrażliwość skóry, choroby serca, choroby żył.


FALE RADIOWEFALE RADIOWE (RADIOFREKWENCJA)

Nowe wykorzystanie technologii w zabiegach na twarz i ciało. Odmładzający zabieg, który jest nieinwazyjny, bezbolesny, przynoszący długotrwałe efekty. Okrzyknięty „liftingiem bez skalpela”

Jak działa?

Fale radiowe przenikają do głębokich tkanek skóry podgrzewając je. Dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych czego efektem jest natychmiastowa poprawa napięcia skóry. Stymulowana jest również produkcja nowego kolagenu i w rezultacie przywrócona zostaje sprężystość skóry, poprawia się jej gęstość. Podczas zabiegu skóra jest dotleniona, pobudzone jest krążenie krwi, usuwane są też zbędne produkty przemiany materii. Zabiegi można wykonywać jednorazowo jako lifting lub seryjnie co pozwala na przebudowę struktury skóry i jej wzmocnienie. Efekty serii zabiegów utrzymują się do 5 lat.

Rezultaty

Poprawa owalu twarzy i podniesienie podbródka, wygładzenie drobnych zmarszczek, spłycenie zmarszczek głębokich, skóra bardziej jędrna, sprężysta, odbudowa kolagenu.

Dla kogo?

Najlepsze efekty widoczne są u osób pomiędzy 30 a 55 rokiem życia.

Przeciwwskazania

Ciąża, okres laktacji, przerwana ciągłość skóry, zmiany grzybicze, wirusowe, bakteryjne, botoks i wypełniacz, złote nici, epilepsja, choroby układu nerwowego, choroby psychiczne,  nowotwór ( w trakcie leczenia i po) infekcje, teleangiektazje, trądzik różowaty, żylaki, przyjmowanie leków przeciwzapalnych, przeciwzakrzepowych, cukrzyca, wysokie ciśnienie, choroby serca, partie skóry pod, którą znajduje się metal, plastik, silikon, partie skóry, pod którą znajdują się instrumenty medyczne/elektroniczne(rozrusznik, aparat słuchowy).

Do góry