Zabiegi na Ciało

Zabiegi na Ciało

Fale radiowe cialo MagcosmetFALE RADIOWE – ZABIEG NA CIAŁO
Nowe wykorzystanie technologii w zabiegach na twarz i ciało. Odmładzający zabieg, który jest nieinwazyjny, bezbolesny, przynoszący długotrwałe efekty. Okrzyknięty „liftingiem bez skalpela”

Jak działa?

Fale radiowe przenikają do głębokich tkanek skóry podgrzewając je. Dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych czego efektem jest natychmiastowa poprawa napięcia skóry. Stymulowana jest również produkcja nowego kolagenu i w rezultacie przywrócona zostaje sprężystość skóry, poprawia się jej gęstość. Podczas zabiegu skóra jest dotleniona, pobudzone jest krążenie krwi, usuwane są też zbędne produkty przemiany materii. Zabiegi można wykonywać jednorazowo jako lifting lub seryjnie co pozwala na przebudowę struktury skóry i jej wzmocnienie. Efekty serii zabiegów utrzymują się do 5 lat.

Rezultaty

Wygładzenie drobnych zmarszczek, spłycenie zmarszczek głębokich, skóra bardziej jędrna, sprężysta, odbudowa kolagenu.

Dla kogo?

Najlepsze efekty widoczne są u osób pomiędzy 30 a 55 rokiem życia.

Przeciwwskazania

Ciąża, okres laktacji, przerwana ciągłość skóry, zmiany grzybicze, wirusowe, bakteryjne, botoks i wypełniacz, złote nici, epilepsja, choroby układu nerwowego, choroby psychiczne,  nowotwór ( w trakcie leczenia i po) infekcje, teleangiektazje, trądzik różowaty, żylaki, przyjmowanie leków przeciwzapalnych, przeciwzakrzepowych, cukrzyca, wysokie ciśnienie, choroby serca, partie skóry pod, którą znajduje się metal, plastik, silikon, partie skóry, pod którą znajdują się instrumenty medyczne/elektroniczne(rozrusznik, aparat słuchowy).


depilacja woskiemDEPILACJA WOSKIEM
Zabieg standardowy w dzisiejszej pielęgnacji. Podczas zabiegu włoski wyrywane są razem z cebulkami, dzięki czemu można dłużej cieszyć się gładką skórą (około 2-3 tygodnie). Włoski odrastają wolniej i są delikatniejsze.
Jak przygotować się do zabiegu?
Włoski powinny mieć długość 4-5mm, zbyt krótkie nie wyrwą się.
Przed zabiegiem najlepiej nie nakładać kremów/balsamów. Na dzień przed zabiegiem nie wykonywać drażniących zabiegów (np.peeling), nie korzystać z kąpieli słonecznych/solarium.

Po zabiegu:
W dniu zabiegu nie brać gorącej kąpieli
Przez 2-3 dni unikać basenu, opalania

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji woskiem:
● rany, drobne przecięcia w miejscu zabiegu
● łuszczyca
● cukrzyca
● epilepsja
● ostatni trymestr ciąży
● nadmiernie rozszerzone naczynia w miejscu zabiegu


Oczyszczanie plecówOCZYSZCZANIE PLECÓW
Zabieg manualnego oczyszczenia skóry pleców polega na mechanicznym oczyszczeniu porów skóry. Usunięte zostają zaskórniki, plecy oczyszczone są z martwego naskórka, łoju, kurzu i bakterii. Zabieg sprawia, że skóra pleców jest wolna od zanieczyszczeń i jest wspaniale przygotowana do tego aby chłonąć składniki odżywcze i nawilżające np. ze stosowanych na co dzień balsamów. Zabieg kończy się nałożeniem odpowiedniej maski.

 
 
 
 


Peeling ciala
PEELING CIAŁA
Peeling ciała to przyjemny zabieg relaksujący, który jednocześnie pozwala na oczyszczenie i odświeżenie skóry. Podczas zabiegu wykonywany jest delikatny masaż, podczas którego usuwane są martwe komórki naskórka. Następuje stymulacja mikrokrążenia przez co przyspiesza się regeneracja skóry. Efektem zabiegu jest gładkie ciało i wyrównany koloryt skóry. Skóra jest nawilżona i gotowa do dalszej pielęgnacji.
Zabieg peelingu można rozszerzyć o maskę na plecy lub połączyć z zabiegiem wyszczuplającym.

 


Do góry